בונים בא - פיתוח אתרים מגיבים (responsive)

ראשית לכל הרשו להודות לכם על שבאתם לביקור באתר שלנו. אנו מתמחים בפיתוח אתרים מבוססי קוד פתוח (ג'ומלה וורד-פרס) אשר נתמכים בכל סוגי הדפדפנים והמכשירים, או בשם responsive sites.

מה אנו עושים?

אנו נחושים לספק פתרון לפיתוח אתרי אינטרנט מגיבים (responsive) הן לעסקים והן לאנשים פרטיים באותה צורה. אני גאה ביכולתי לספק שרות בניית אתרים רחב הן למסכים רגילים והן אתרי למובייל אשר מספקים רמה גבוהה של שמישות ובאותה עת מאפשרים גמישות עיצובית. כשאנו מספקים את שרותינו בתשלום, אני סמוך ובטוח שתקבלו תמורה מלאה להוצאה שלכם.

שרותינו אינם מוגבלים לאיזור מגורי (מרכז הארץ) אלא ניתנים בכל הארץ. בנינו אתרים לאנשים פרטיים וחברות בכל הארץ. אנו בונים אתרי ניהול תוכן, בלוגים, עמודי נחיתה, אתרים שמוצגים במערכות מובייל, אתרי חברים ועוד סוגים. אם יש לכם צורך בפיתוח אתר, אנו יכולים לעזור לכם בכל תהליך בניית האתר.

מהוא פיתוח אתר מגיב (responsive)?

כאשר פיתוח אתרים מגיבים (responsive) הינו יחסית חדש, הוא ממשיך את מהפכת אומנות עיצוב אתרים. התפיסה המרשימה הזאת היא תוצאה של צורך חדש כאשר מספר רב של אנשים משתמשים בטלפונים חכמים ויחידות נישאות בכדי לגשת לאינטרנט. בנוסף לשיפור חווית המשתמש, פיתוח אתרים מגיבים נותנת יתרון גדול לחברות המשתמשות בו.

לימדו עוד אודות פיתוח אתרים מגיבים.

עם מי אנו עובדים?

באופן כללי אנו עובדים עם חברות בגדלים שונים, אירגונים ללא מטרות רווח, ואנשים פרטיים אשר מחפשים להתחיל עם נוכחותם באינטרנט או שמבקשיפ לבצע שינויים באתר שלהם. פיתחנו אתרים רבים לאנשים פרטיים ולחברות. בחיבור בין הטכנולוגיה העכשוית, המתקדמת ביותרוניתוח מעמיק של המטרות אותן צריך להשיג, אנו יכולים ליצור ולהתקין בהתאם לצרכים שלכם.

 אם אתם מתעניינים בקבלת השרותים שלנו צרו עמנו קשר על ידי שליחת פרטי ההתקשרות שלכם וניצור עמכם קשר ברגע שנוכל. ושוב תודה על הביקור באתר שלנו ואתם מוזמנים לבקר בעמוד הלקוחות שלנו (יוסף בקרוב).

טכנולוגיה

אנו מאמינים שהטכנולוגיה צריכה להיות בחזית של כל פרויקט פיתוח אתר. שמירה על טכנולוגיית פיתוח אתרים אינה רק שמירה על טרנדים. היא צריכה להבטיח שיש לכם פלטפורמה יציבה שתאפשר להציג את המסר שלכם באתר. אם לא תהיה לכם פלטפורמה מאובטחת, אתם עלולים לחשוף עצמכם לסכנת פגיעה באתר שלכם עד כדי סגירתו. הבחירה שלי בטכנולגית פיתוח אתרים היא ג'ומלה!, מערכת ניהול תוכן. בחרנו בג'ומלה בגלל המסורת הארוכה של מצוינות בשרות קהילת מפתחי האתרים. לג'ומהל! יש קהילה תומכת גדולה ביותר שמטרתה להבטיח שהפלטפורמה תהיה מעודכנת ומאובטחת.

פקטור חשוב נוסף אשר נלקח בחשבון בבחירה שלנו היה מחיר ויכולת ההרחבות. מערכת ניהול התוכן ג'ומלה הינה מערכת קוד חופשי. כן, זה נכון, זאת מערכת חינמית. כל מה שאתם צרכים זה מומחה שיתקין ויעצב את המערכת באתר שלכם. העובדה שהטכנולוגיה עליה יבוסס האתר ששלכם הינה חופשית מאפשר לי להציע ללקוחות שלנו פתרון איכותי וזול. ולגבי יכולת ההרחבות, מערכת ניהול התוכן ג'ומלה! בנויה על תשתית מבוססת MVC שמאפשרת למפתח גישה קלה בבניית תוספים שונים למערכת (מודולים, רכיבים והתקנים) אשר מאפשרים הרחבה של הפונקציונאליות של מערכת ג'ומלה! אם יש לכם צורך בפונקציונאליות של המערכת שלכם ג'ומלה תוכל לבצעה אותה.

 התחילו עם האתר החדש שלכם